нормативна уредбаза съветаструктуракомисииоргани и дружествазаседанияновиниконтакти
начало
ръководство
общински съветници
предишни мандати
Дирекция "Секретариат на Столичния общински съвет"
версия за печатПолитическа група на ГЕРБ

1. Елен Стойчев Герджиков- Председател на СОС

2. Андрей Мирчев Иванов

3. Малина Едрева Лазарова- Председател на групата

4. Татяна Николова Георгиева

5. Николай Асенов Стойнев- Заместник-председател на СОС и заместник-председател на групата

6. Лорита Георгиева Радева

7. Орлин Вилхелм Иванов

8. Валя Николова Чилова- Секретар на групата

9. Екатерина Евлогиева Йорданова

10. Роберт Янакиев Янакиев

11. Мита Дончева Георгиева

12. Орлин Иванов Алексиев

13. доц. Лилянда Тодорова Еленкова

14. Радослав Тошев Тошев

15. Ирина Иванова Йорданова-Колева

16. Стоян Цветанов Маджаров

17. Искра Иванова Ангелова

18. Иван Илиев Илиев

19. Анета Матева Георгиева

20. Живко Динев Дервенов

21. Венетка Методиева Серафимова

22. Силвия Тошкова Христова

23. Ивелина Кирилова Джартова

24. Йордан Димитров Господинов

25. Борислав Иванов Борисов

26. Мария Георгиева Димитрова

27. Анна Илиева Стойкова

28. Кръстина Борисова Галова

29. Зафир Кирилов Зарков

30. Живка Стоянова Новкова

31. Нина Вълчева Чанева

32. Анатоли Благоев Илиев

33. Михаил Владимиров Владов


Политическа група на БСП

1. Панайот Андреев Бончев- Заместник-председател на СОС

2. Альоша Маков Даков- Заместник-председател на политическата група

3. Борислав Янков Борисов

4. Калоян Драгомиров Паргов- Заместник-председател на политическата група

5. Анна Николаева Славова

6. Милка Христова Христова - Председател на политическата група

7. Владимир Димитров Данев

8. Орлин Георгиев Ваташки

9. Иван Николаев Мечков

10. Румен Николов Георгиев- Заместник-председател на политическата група

11. Николай Йорданов Белалов

12. Иван Янчов Таков

13. Гергана Сашова Алексова- Секретар на политическата група

14. Теодора Симеонова Делисивкова

15. Коста Тома Иванов


Общински съветници, избрани с листата на СДС и ДСБ

1. Прошко Начев Прошков

2. Владимир Янакиев Кисьов

3. Вили Младенов Лилков- Заместник-председател на СОС

4. Христо Христов Ангеличин

5. Борислав Иванов Бориславов

6. Атанас Петров Атанасов

7. Радослав Игнатов Абрашев

8. Петър Стефанов Москов


Общински съветници, избрани с листата на АТАКА

1. Капка Георгиева Георгиева

2. Борислав Любомиров Иванов


Общински съветници, избрани с листата на НДСВ

1. Любомир Василев Дацов

2. Любка Василева Качакова


Общински съветници, избрани с листата на ВМРО

1. Димитър Борисов Антов


нагоре